Ogłoszenia Parafialne
XII Niedziela zwykła 23 czerwca 2019 r.      Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele nabożeństwo o godz. 19.00, a w dniu powszednie o godz. 18.30.    Przypominamy, że od dnia dzisiejszego do końca sierpnia w niedziele...

wiecej

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: 22 728 19 92
tel. i fax proboszcz: 22 728 44 93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Intencje Mszy Św.

22 czerwca – Sobota
 
7.00 -
  8.00 - + Bogdana Gańko (greg. 22)
18.00 -     W rocz. ślubu Karola i Doroty z prośbą o bł. Boże opiekę MB i wszelkie
                łaski dla nich
19.00 - + Janinę Flis i CR. Flisów

23 czerwca – 29 czerwca 2019

23 czerwca – XII Niedziela zwykła
  7.00 -    O bł. Boże i dary Ducha Św. dla Danuty
  8.30 - + Marię Grzywaczewską w 4 rocz. śm.
10.00 - + Jana Tober
11.30 - + Mieczysława Hryciuk
13.00 -     Za Parafian  
19.30 - + Bogdana Gańko (greg. 23)

24 czerwca – Poniedziałek – Uroczystość Nar. Św. Jana Chrzciciela
 
7.00 - + Bogdana Gańko (greg. 24)
  7.00 -     O zdrowie i bł. Boże z racji urodzin i imienin dla Jana oraz Piotra i Pawła
  8.00 - + Janinę Michałowską i Jana Iwaniaka
19.00 -     MSZA ZBIOROWA

25 czerwca – Wtorek
 
7.00 - + Jana i Stanisławę Szeląg
  8.00 - + Bogdana Gańko (greg. 25)
19.00 - + Jana Lis (imieninowa)

26 czerwca – Środa
 
7.00 - + Jana i Krzysztofa Wiadernych
  8.00 -
19.00 - + Bogdana Gańko (greg. 26)

27 czerwca – Czwartek
 
7.00 -     Dziękczynna z a 38 lat małżeństwa Hanny i Stanisława Bartoszewskich z
                prośbą o potrzebne łaski dla CR.
  8.00 - + Bogdana Gańko (greg. 27)
19.00 -     Dziękczynna w 55 rocz. ślubu Jolanty i Andrzeja z prośbą o bł. Boże dla
                nich oraz dla Zofii dzieci i wnuków

28 czerwca – Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego
 
7.00 - + Bogdana Gańko (greg. 28)
  8.00 - + Rafała Banacha w 18 rocz. śm. aby P. Jezus przytulił go do Swojego Serca
19.00 -    W intencji wynagrodzenia NSJ i NSM

29 czerwca – Sobota – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
 
7.00 - + Jana Wargockiego i CR. Wargockich
  8.00 - + Bogdana Gańko (greg. 29)
19.00 - + Teresę Ostrowską w 1 rocz. śm.

30 czerwca – 06 lipca 2019

30 czerwca – XIII Niedziela zwykła
  7.00 - + Halinę, czeslawa i Miroslawa Rozbickich
  8.30 - + Bogdana Gańko (greg. 30)
10.00 -     Dziękczynna w 17 rocz. ślubu Ewy i Dominika Michałowskich o bł. Boże
                na dalsze lata życia.
11.30 - + Wacława w 27 rocz. śm., Eugenię, Jana-Waldemara Gomółka
13.00 -     Za Parafian  
19.30 -     Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę MB oraz wszelkie łaski dla
                Małgorzaty Szczegocińskiej z okazji 40 urodzin

01 lipca – Poniedziałek – Święto Św. Tomasza Apostoła
 
7.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 1)
  8.00 - 
19.00 -     MSZA ZBIOROWA

02 lipca – Wtorek
 
7.00 - + Helenę i Szczepana Kufel oraz wnuczkę Agatę
  8.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 2)
19.00 - + Jacka Rosińskiego w 2 rocz. śm.

03 lipca – Środa
 
7.00 - + Marka w 46 rocz. śm.
  8.00 - 
19.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 3)

04 lipca – Czwartek
 
7.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 4)
  8.00 -     Dziękczynna w 1 urodziny Mateusza z prośbą o dalsze bł. Boże opiekę MB
                i Św. Józefa
19.00 - + Aleksandrę i Lucjana Pawłowskich

05 lipca – Piątek
 
7.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 5)
  8.00 - + Janinę i Tadeusza Michałowskich
19.00 - + Stanisławę i Jakuba Ptak; Zuzannę i Henryka Gorzkowskich

06 lipca – Sobota – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
7.00 - + Agatę Łopuszyńską w 4 rocz. śm.
  8.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 6)
19.00 - + Władysława, Józefę, Franciszka Adamczyków; Jadwigę i Mariana Synalów

07 lipca – 13 lipca 2019

07 lipca – XIV Niedziela zwykła
  7.00 -    O bł. Boże, opiekę MB w dniu urodzin dla Danieli i CR.
  8.30 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 7)
10.00 - + Teresę Głogowską w 1 rocz. śm.
11.30 -     Z racji imienin Weroniki, Anny i Natalii o bł. Boże dla nich, zdrowie, dar
                przyjaźni z Jezusem i opiekę MB
13.00 -     Za Parafian  
19.30 - + Agnieszkę Klimkiewicz w 16 r. śm. i Wojciecha Klimkiewicza w 5 r. śm.

08 lipca – Poniedziałek – Wspomnienie Św. Jana z Dukli
 
7.00 - + Stefanię, Pawła i Ryszarda oraz dusze w czyśćcu cierpiące
  8.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 8)
19.00 -     MSZA ZBIOROWA

09 lipca – Wtorek
 
7.00 - + Mariana Rząd w 12 rocz. śm. o Alinę Rząd
  8.00 -     Dziękczynna w 14 rocz. ślubu Patrycji i Marcina Polaków z prośbą o bł.
                Boże na dalsze lata życia
19.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 9)

10 lipca – Środa
 
7.00 -     Dziękczynna w 25 rocz. ślubu Małgorzaty i Stanisława z prośbą o bl. Boże i
                opiekę MB
  8.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 10)
19.00 - + CR. Pękalskich

11 lipca – Czwartek – Święto Św. Benedykta
 
7.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 11)
  8.00 - + Genowefę, Walentego, Edwarda i Mieczysława Wiadernych
19.00 -     Dziękczynna z prośba o bł. Boże dla ks. Krystiana i Odnowy w Duchu Św.
                 – intencja od Józefy Rembisz

12 lipca – Piątek – Wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
 
7.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 12)
  8.00 -     Dziękczynna w 4 urodziny Łucji z prośbą o bł. Boże opiekę Św. Rodziny i
                wszelkie łaski potrzebne dla niej i CR.
19.00 -     ZBIOROWA WYPOMINKOWA

13 lipca – Sobota – Wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta
 
7.00 -
  8.00 - + Franciszka Stolarczyka (greg. 13)
19.00 - + Tadeusza Pacholskiego w 2 rocz. śm. i Krystynę Pacholską w 4 rocz. śm.