Ogłoszenia Parafialne
III Niedziela Adwentu 16 grudnia 2018 r.    Przy wyjściu z kościoła u ministrantów są do nabycia poświęcone opłatki, świece „Caritas” - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, oraz sianko na stół wigilijny.    Podczas Adwentu zapraszamy na...

wiecej

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: 22 728 19 92
tel. i fax proboszcz: 22 728 44 93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Intencje Mszy Św.

16 grudnia – 22 grudnia 2018

16 grudnia – III Niedziela Adwentu - REKOLEKCJE
  7.00 - + CR. Zdanowskich i Antczaków
  8.30 - + Juliusza Perl w 5 rocz. śm. i Ryszarda Dolińskiego  
10.00 - + Władysława w 11 rocz. śm., Józefę i Franciszka Adamczyk oraz Jadwigę
                 i Mariana Synal
11.30 - + Bogusława w 17 rocz. śm. Czesławę, Edwarda Zielińskich, Zofię, Stefana
                Pańskich; CR. Pańskich, Anusików Cieślaków i Zielińskich
13.00 -     Za Parafian  
18.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 16)
19.30 - + Teodozję i Wojciecha Świerżewskich

17 grudnia – Poniedziałek - REKOLEKCJE
 
6.50 - + Janinę Konecką miesiąc po śmierci
  6.50 - + Emilię, Henryka Zagdańskich
  8.00 -     O bł. Boże, opiekę MB i wszelkie łaski dla Agnieszki w 35 urodziny
10.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 17)  
18.00 -     MSZA ZBIOROWA
19.00 -     O bł. Boże dla Dawida Kwiatkowskiego w 10 urodziny z prośbą o
                umocnienie przyjaźni z Jezusem

18 grudnia – Wtorek - REKOLEKCJE
 
6.50 -     Dziękczynna w 1 urodziny Krzysia o opiekę MB nad nim i jego rodzicami
  6.50 - + Jadwigę Barankiewicz
  8.00 - + Andrzeja Szczęsnego 8 miesięcy po śmierci 
10.00 - + Stanisławę Jakubowską i CR. Jakubowskich i Żukowskich
18.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 18)
19.00 - + Bronisławę i Piotra w 30 rocz. śm. Buczyńskich

19 grudnia – Środa
 
6.50 -     O wszelkie potrzebne łaski szczególnie łaskę uzdrowienia dla Małgorzaty
  6.50 - + Zuzannę JANASZ w 8 rocz. śm.
  8.00 -     O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski 
18.00 - + Wacława, Halinę, Lucynę i dziadków z CR. Kurowickich, Zbigniewa
                Słobodzin
19.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 19)

20 grudnia – Czwartek
 
6.50 - + Stanisława Łabęckiego miesiąc po śmierci
  6.50 -     O łaskę zdrowia i Boże bł. dla Stanisławy Witeckiej
  8.00 - + Tomasza Zembrzyckiego w 1 rocz. śm.
18.00 - + Janusza Gula w 11 rocz. śm.
19.00 - +Ewelinę Kamińską (greg. 20)

21 grudnia – Piątek
 
6.50 - + Zdzisława STEFANA w 9 rocz. śm.
  6.50 - + Helenę Okurowską w 27 rocz. śm.
  8.00 - + Stanisława i Władysławę Nadstawnych
18.00 - + Antoninę Stójwąs w 11 rocz. śm. oraz Mieczysława i Grzegorza Strójwąs
19.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 21)

22 grudnia – Sobota
 
6.50 - + Ewelinę Kamińską (greg. 22) 
  6.50 - + Jerzego Jabłońskiego i CR. Jabłońskich
  8.00 - + Barbarę Krzysiak, Helenę i Edwarda Maruszewskich, Henryka
                Szymaniaka
18.00 - + Henryka Sęk w 7 rocz. śm. (m)
19.00 - + Ewę Salamonowską

23 grudnia – 22 grudnia 2018

23 grudnia – IV Niedziela Adwentu
  7.00 - + Józefę, Mariannę Gawlikowskich i ich rodziców oraz Józefa i Krystynę
                 Urbańskich
  8.30 - + Ewelinę Kamińską (greg. 23)
10.00 - + Czesława i Tadeusza Ambroziak   
11.30 -     Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Małgorzaty i Kazimierza Mystkowskich z
                 prośbą o bł. Bożę i laski dla Jubilatów i ich dzieci
13.00 -     Za Parafian  
18.00 -     Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Czesławy i Antoniego Protasiewicz z
                 prośbą o bł. Boże i opiekę MB
19.30 - + Łukasza i Henryka Nowackich; Franciszka Stolarczyka

24 grudnia – Poniedziałek – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
 
6.50 - + Czesława Trojanowskiego w 3 rocz. śm.
  6.50 - + Józefa Perkowskiegio w 29 rocz. śm.
  8.00 - + Janinę, Leonarda Jasiczek; Eugenię i Henryka Szymańskich
  8.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 24)  
  8.00 -     O bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę MB dla Gustawa PATLI w 10
                urodziny

25 grudnia – Wtorek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
  0.00 -     Za Parafian
  8.30 - + Daniela Mikuckiego w 5 rocz. śm
10.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 25)
11.30 - + Stanisława Jóźwika w 13 rocz. śm.; Mariannę i Józefa Jóźwik
13.00 -     W 50 rocz. ślubu Danuty i Tadeusza Kwiatkowskich o bł. Boże wszelkie
                łaski i opiekę MB dla Jubilatów
18.00 - + Rafała i Czesława Banachów o oglądanie chwały Bożego oblicza
19.30 - + Helenę i Wacława Borowskich, Mariannę i Antoniego Giera

26 grudnia – Środa – Święto Św. Szczepana
  7.00 -     Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Leokadii i Andrzeja z prośbą o wszelkie
                łaski i bł. Boże dla Jubilatów
  8.30 - + Ewelinę Kamińską (greg. 26)
10.00 - + Helenę Łukaszuk   
11.30 -     W intencji Jarosława z prośba o pełnienie woli Bożej, ochrona od zła,
                światło Ducha Św. i bł. Boże
13.00 -     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże na dalsze lata
                wspólnego życia, opiekę MB, światło Ducha Św. dla Barbary i Janusza
                Michalowskich w 44 rocz. ślubu
18.00 - + Franciszka Stolarczyka i Łukasza Nowackiego
19.30 - 

27 grudnia – Czwartek – Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
 
7.00 -
  7.30 - + Jerzego Zwolińskiego w 23 rocz. śm.
  8.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 27)
18.00 -     O bł. Boże dla Wiktora Zielińskiego z okazji 13 urodzin
19.00 - + Marię i Jakuba Talaga

28 grudnia – Piątek – Święto Św. Młodzianków Męczenników
 
7.00 - 
  7.30 - + Józefa Kondej (m)
  8.00 -     Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Ewy, Dariusza, Sławomira z
                rodzinami, o zdrowie duszy i ciała, uwolnienie od obciążeń pokoleniowych
18.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 28)
19.00 - + Roberta Siniarskiego

29 grudnia – Sobota
 
7.00 - 
  7.30 -
  8.00 - + CR. Gocan, Solarz, Legęckich i Burkotów
18.00 - + Ewelinę Kamińską (greg. 29)
19.00 - + Alinę, Ryszarda Łobaszewskich; Celinę Wójcik i CR. Kosiewskich i
                Łobaszewskich