Ogłoszenia Parafialne
VI Niedziela zwykła 17 lutego 2019 r.    Tylko do końca lutego w kancelarii przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce przyjąć Sakrament Bierzmowania na wiosnę 2020 roku - młodzież z klas VIII Szkoły Podstawowej i z III klas Gimnazjum    W najbliższą...

wiecej

Kontakt

Parafia pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
ul. Helenowska 3
05-804 Pruszków
kancelaria: 22 728 19 92
tel. i fax proboszcz: 22 728 44 93

Konto parafialne Bank PEKAO SA
16 1240 6380 1111 0000 5113 5001

www.sw-jozef.pl

Intencje Mszy Św.

17 lutego – 23 lutego 2019

17 lutego – VI Niedziela zwykła
  7.00 - + Władysława Dymka w 8 rocz. śm.
  8.30 - + Irenę i Władysława Koleckich   
10.00 -     W dniu urodzin Macieja z prośbą o potrzebne łaski i Boże bl. dla Niego i
                całej Rodziny
11.30 - + Dominika i Zofię Mazur
13.00 -     Za Parafian  
18.00 - + Krystynę GAJO w 5 rocz. śm.
19.30 - + Czesława Dudzik (m) od współpracowników ze Szkoły Podst. Nr 3

18 lutego – Poniedziałek
 
7.00 - + Zdzisława, Wiktora i Czesławę Dębskich
  8.00 -     Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Danuty i Zbigniewa z prośba o bł. Boże,
                opiekę MB i łaski na dalsze lata
18.00 -    MSZA ZBIOROWA
19.00 - + Helenę, Stanisława i Zbigniewa  

19 lutego – Wtorek
 
7.00 -     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o zdrowie dla Krystyny
  8.00 - + Wojciecha Majewskiego w 1 rocz. śm.  
18.00 - + Gabriela Matraszka w 3 rocz. śm. (m)
19.00 - + Jacka Gudelskiego w 7 rocz. śm.

20 lutego – Środa
 
7.00 -     O łaskę zdrowia i powrót do Boga dla Daniela
  8.00 - + Jacka Gudelskiego w 7 rocz. śm. i Józefa Gudelskiego
18.00 - + Józefa Boczkowskiego w 14 rocz. śm, Irenę Boczkowską, zm. rodziców i
                rodzeństwo obojga stron
19.00 - + Franciszka Stolarczyka i Łukasza Nowackiego

21 lutego – Czwartek
 
7.00 - +Leokadię, Jana Łopackich; Annę, Jana Sikorskich, dziadków Kozłowskich
  8.00 - + Eleonorę i Wojciecha Czupryn
18.00 -     O bł. Boże, opiekę MB i dary Ducha Św. dla Arkadiusza z ok. urodzin
19.00 -     Intencja Odnowy w Duchu Św.

22 lutego – Piątek – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła
 
7.00 - + Juliannę Skłodowską w 20 rocz. śm.
  8.00 - + Edwarda, Bronisławę i Elżbietę Gustawskich; Jana, Kazimierę,
                Krzysztofa Walińskich
18.00 - + CR. Roszczyków: Jana, Mariannę, Witolda, Anielę i Zdzisława
19.00 - + Czesława Dudzik (m) miesiąc po śmierci

23 lutego – Sobota – Wspomnienie Św. Polikarpa
 
7.00 - + Jadwigę Lewandowską miesiąc po śmierci
  8.00 - + Grzegorza Wojtas w 1 rocz. śm.
18.00 - + Kazimierza Mroczka, Wandę, Bronisława Banasiak, Czesława Rojka,
                Halinę i Zdzisława Mosak oraz Katarzynę Skubalską
19.00 - + Władysławę, Aleksandra Mazurek oraz Walentego Tokaryczyk

24 lutego – 02 marca 2019

24 lutego – VII Niedziela zwykła
  7.00 - + Łucję Kuśmirek w 20 rocz. śm. i Janusza Kuśmirek
  8.30 -     O bł. Boże, zdrowie i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla Stanisławy
                Słupczyńskiej z okazji 96 urodzin
10.00 - + Kazimierza w 4 rocz. śm.  i Mariannę Brulińskich i zm. z CR.
11.30 - + Janinę w 6 rocz. śm. i CR. Janiszewskich
13.00 -     Za Parafian  
18.00 - + Wacławę, Tadeusza, Witolda Strzemiecznych; Józefę, Pawła Zagrajek;
                Sylwię Sadowską
19.30 - + Zofię Piasecką-Malczyńską, Mariana Małczyńskiego, Zdzisława
                Pierścińskiego

25 lutego – Poniedziałek
 
7.00 -    Dziękczynna z prośbą o Dary Ducha św. dla Ewy, Dariusza, Sławomira z
               rodzinami oraz o uwolnienie od klątw i obciążeń pokoleniowych 
  8.00 - + Annę i Tomasza Wilczyńskich
18.00 -    MSZA ZBIOROWA
19.00 -    O bł. Boże i łaski dla Longiny Wasienko w dniu urodzin

26 lutego – Wtorek
 
7.00 - + CR. Gocan, Solarz, Legęckich i Burkot i dusze w czyśćcu cierpiące
  8.00 - + Janinę Werbanowską miesiąc po śmierci   
18.00 - + Janinę i Bolesława Nowakowskich z dziećmi
19.00 - + Elżbietę Bukowską w 2 rocz. śm.

27 lutego – Środa
 
7.00 - + Sebastiana Wojciechowskiego i Łukasza Turczyka w 1 rocz. śm. – int. od
                siostry Sylwii z przyjaciółmi
  8.00 - + Jadwigę Majewską w 9 rocz. śm. oraz córki Irenę i Longinę
18.00 - + Annę, Leonarda, Władysławę i Czesława, dziadków i rodziców
                chrzestnych
19.00 -    Dziękczynna w 18 urodziny Jakuba z prośbą o bł. Boże i opiekę MB na
               dalsze lata życia

28 lutego – Czwartek
 
7.00 -     O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Jakuba Misior z racji 18 urodzin
  8.00 - + Stanisława Czekalskiego w 1 rocz. śm.
18.00 - + Natalię i Stanisława Żochowskich
19.00 - + Andrzeja Sumińskiego w 25 rocz. śm.

01 marca – Piątek
 
7.00 - +
  8.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 1)
18.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 1)
19.00 - + Helenę i Zygmunta Kujawa

02 marca – Sobota
 
7.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 2)
  8.00 -     O bł. Boże i łaski dla Anity, Pauliny i Aleksandra Rozbickich
18.00 - + Helenę
19.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 2)

03 marca – 09 marca 2019

03 marca – VIII Niedziela zwykła
  7.00 - + Halinę, Czesława i Mirosława Rozbickich
  8.30 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 3)  
10.00 - + Tadeusza i Czesława Ambroziak
11.30 - + Bożenę Wakuła (greg. 3)
13.00 -     Za Parafian  
18.00 - + Albina Barszcz (m)
19.30 -    Dziękczynna w intencji Mai z okazji 3 urodzin prosząc o zdrowie i opiekę
               MB dla Niej i Jej rodziców oraz siostry Agaty

04 marca – Poniedziałek – Święto Św. Kazimierza
 
7.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 4)
  8.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 4)
18.00 -    MSZA ZBIOROWA
19.00 - +Bogdana Kamińskiego w 5 rocz. śm.  

05 marca – Wtorek
 
7.00 - + Stanislawa Materskiego w 20 rocz. śm.
  8.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 5)  
18.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 5)
19.00 - +Franciszka Stolarczyka i Łukasza Nowackiego

06 marca – Środa Popielcowa
 
7.00 - + Helenę, Kazimierza Frelik i CR. Frelik; Helenę Siwek, Kazimierę
                Domaszczyńską
  8.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 6)
  9.00 - + Helenę Pożarowszczyk i Helenę Modzelewską
18.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 6)
19.00 -     O bł. Boże dla Bartusia

07 marca – Czwartek
 
7.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 7)
  8.00 - + Eugenię Cackowską w 9 rocz. śm.; Romana i Jana Cackowskich i CR.
18.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 7)
19.00 - + Kazimierza Siankowskiego w 3 rocz. śm.

08 marca – Piątek
 
7.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 8)
  8.00 - + Zdzisława i Janusza Kusak oraz ich dziadków
19.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 8)
19.00 -     MSZA ŚW. WYPOMINKOWA

09 marca – Sobota
 
7.00 - + Józefa Grochowskiego w 34 rocz. śm. Helenę i Lesława Grochowskich;
                Kazimierza, Katarzynę i Stanisława Szczerbickich
  8.00 - + Kazimierza Okurowskiego (greg. 9)
18.00 - + Bożenę Wakuła (greg. 1)
19.00 - + Stefana Sameryt w 78 rocz. śm. i Mariannę Wodzyńską